Подземелья Аббатства Святого ОБСИЛФА

Объявление

Вы находитесь в подземельях Аббатства Святого ОБСИЛФа, в гостях у добрых святых аццофф. Здесь находятся монастырские кладовые с запасами пива, аббацкая казна, ну и пытошная, как же без нее. Велкамнах!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Подземелья Аббатства Святого ОБСИЛФА » На выезд! » Україна-Білорусь, 06.09.2008, Львів


Україна-Білорусь, 06.09.2008, Львів

Сообщений 1 страница 30 из 131

1

Панове, всі знають, що менше ніж через 2 місяці відбудеться перший матч відбору на ЧС-2010, з білорусами, у Львові, та ще й у суботу. Гріх не поїхати, на початку вересня у Львові має бути ще тепло, а якщо ні, то є відома багатьом тут Криївка :)
Оскільки сьогодні в Україні запустився таки Wizzair, то можна трошки змінити традиційний  спосіб доїзду до Львова з Києва і назад залізницею. Отже,

Туди - Хто має можливість і бажання, може полетіти з Києва до Львова ще у п'ятницю 05.09, рейс о 15:05, прибуття о 16:30, вартість квитка поки що 79 грн з усіма зборами ( з сумкою до 10 кг, але без багажу - на фіга той багаж на півтора дні? З багажом ціна зростає до 106 грн :))
На жаль, суботніх рейсів Київ-Львів у Wizzair немає, отже хто планує вирушати в суботу, то тільки поїзд... Ціна від 80 до 106 грн за купейне місце. Як на мене, найзручніші варіанти - поїзди Київ-Чоп та Київ-Трускавець, тому що приходить до Львова о пів на десяту ранку ( решта поїздів ще раніше ), а в суботу у Львові до одинадцятої робити нема чого :)

Назад - Тут Wizzair має дуже зручний рейс - у неділю 07.09 виліт о 17:00 зі Львова, а вже о 18:15 ми в Борисполі! Ціна питання - 99 гривень з усіма зборами ( тільки ручний багаж) , якщо платити VISA. Mastercard ще дешевше ( 91 грн здається )

Що стосується перебування у Львові, то баксів за сто можні зняти двокімнатну квартиру в центрі на чотирьох, а якщо завчасно цим зайнятися, то ще дешевше буде.

Квитки Wizzair Львів-Київ ми з Дарою вже взяли, щодо дороги туди ще думаємо. Приєднуйтесь!

2

бля...не сыпь мне сахер на хер....Как бы так командировочку подогнать под эти даты?

3

m$hater написал(а):

бля...не сыпь мне сахер на хер....Как бы так командировочку подогнать под эти даты?

Алекс, а нащо тобі відрядження, в принципі, якщо постаратися, то на за вікенд можна все встигнути навіть з Тель-Авіва :) Ну а якщо не вийде, то плануй відрядження чи відпустку в Юнайтед Кінгдом на перше квітня, або в Хорватію на початок червня - там наших буде багато ;)

Отредактировано Vichny (2008-07-12 14:25:02)

4

Панове, хуйова новина.
Квитки Віззейра на саме ті рейси, що я тут рекламував злетіли до 237 грн ( з усіма зборами, якщо оплата Візою, лише ручний багаж включений ) в кожну сторону.
Цікаво, що ціни на рейси день пізніше/день раніше залишилися такими ж (79 грн з Києва, 99 зі Львова)
Невже так багато лівого народу читає підземелля і ломанули за квитками? Бо, наскільки мені відомо, з наших, крім мене та Дари квитки ніхто не купував.

5

Вичный

поедем поездом

6

Vichny написал(а):

Алекс, а нащо тобі відрядження, в принципі, якщо постаратися, то на за вікенд можна все встигнути навіть з Тель-Авіва :) Ну а якщо не вийде, то плануй відрядження чи відпустку в Юнайтед Кінгдом на перше квітня, або в Хорватію на початок червня - там наших буде багато

Юнайтед Кингдом на мой день рождения выглядит заманчиво. Но шо-то пока все мои выезды туда побед не приносили :( Хочу поехать во Львов: надеюсь положительная карма Львова победит отрицательную карму моих выездов.

7

ёбтить...У нaс в ту жe дaту приeзжaeт Deep Purple. Мнe шo рaзoрвaться?! :(

8

Квитки від Віззейра Київ-Львів і Львів-Київ на потрібні нам дати знову опустилися до самої першої ціни ( 48 та 68 грн без карткового збору, зі збором - 79 та 99 грн )
Налітай, купуй :)

9

Вичный,
так вы поездом едете,или нет?В смысле, мне брать билеты самому,а вы летите?Ибо я еду поездом.

10

Вичный,
так вы поездом едете,или нет?В смысле, мне брать билеты самому,а вы летите?Ибо я еду поездом.

11

Туди ми їдемо поїздом, назад літаком. Я квитки тобі на поїзд візьму, як і обіцяв

12

2Вичный
Дмытро позвони мне плс а то я тя набираю и хуй)

13

Їбанутись, 8-ми особам взяв квитки на літак, в понеділок братиму ще на поїзд дев'ятьом :)
Де ж ми всі житимемо? Чи здає хтось вілли у Львові? ;-)

Наразі список виїздюків по вищеописаній програмі "поїзд-футі-ніч у Львові-літак на Киів" такий:

Я
Дара
Папка
AlX
Непишущий атец Вітя
Кашубський
Гьорлфренд Кашубського
Наткрекер
ТарасК (тільки до Львова з нами )

14

Vichny написал(а):

Їбанутись, 8-ми особам взяв квитки на літак, в понеділок братиму ще на поїзд дев'ятьом Де ж ми всі житимемо? Чи здає хтось вілли у Львові?
             Наразі список виїздюків по вищеописаній програмі "поїзд-футі-ніч у Львові-літак на Киів" такий:
            ЯДараПапкаAlXНепишущий атец ВітяКашубськийГьорлфренд Кашубського НаткрекерТарасК (тільки до Львова з нами )

Дима,возьми мне тоже билет на поезд:)Отдам деньги или во вторник на Дрохеде или на Металлисте!
Спасибо!!!
Или иной вариант по твоему усмотрению!

15

Антоніо, тобі тільки ТУДИ на поїзд, назад ти не їдеш? ;-)

16

Vichny написал(а):

Антоніо, тобі тільки ТУДИ на поїзд, назад ти не їдеш?

Мне в оба конца пожалуйста вместе со всеми разумеется:)

17

Туди - поїзд в п'ятницю, ночуємо та бешкетуємо у Львові з суботи на неділю, а назад літаком. Якщо нема аерофобії і треба квиток на літак - то скинь мені в ПМ своє прізвище

18

До нас приєднався chin
Йому теж купив квиток за 99. Скоро півлітака скуплю :)

Ще з ТарасомК сьогодні взяли 13 квитків на поїзд до Львова
Виїзд в 23:58 5-го вересня.

Ідуть:

Я
Дара
Папка
AlX
Непишущий атец Вітя
Кашубський
Гьорлфренд Кашубського
Наткрекер
bess
chin
ТарасК
2 товариша ТарасаК

Назад летять всі, крім ТарасК та 2 товаришів ТарасаК
У Львові ночують всі, крім ТарасаК, про його товаришів непевний :)

Отже, bess, якщо зможеш, то шукай хату або хати на 10-х ( п'ятикімнатну чи шо? :) )
Ну і треба вже думати власне про квитки на стадіо. Може львів'яни допоможуть?

19

Vichny написал(а):

Отже, bess, якщо зможеш, то шукай хату або хати на 10-х ( п'ятикімнатну чи шо?  ) Ну і треба вже думати власне про квитки на стадіо. Може львів'яни допоможуть?

Данный вопрос УЖЕ решён положительно.Ближе к выходным сообщат сколько денег с каждого аббата.
Вопрос от львовян:как с билетами на матч?

20

Есть предварительная договоренность о двух трехкомнатных квартирах в центре Львова по 500 гривен каждая.
Контрольный звонок - за неделю до выезда.
Максимум рассчитана каждая на 6 человек.
Итого 12.

Следущий этап билеты.

21

Заїбісь!
Я якраз писав питання щодо конкретизації квартирного питання, кудись месага пропала, а ти вже відповів :)
За квитки на матч, я гадаю, що вони ще навіть не надруковані.

22

Vichny написал(а):

За квитки на матч, я гадаю, що вони ще навіть не надруковані.

Да,Львовяне их ещё не видели в глаза.
Нам принципиально где сидеть?
То есть,билеты можно и в центральные сектора?

23

Я якраз думаю, що треба в центральні, там же не буде "наших" і "ненаших", всі крім купки приїжджих білорусів будуть вболівати за синьо-жовтих.
Крім того, Україна - дуже хуйовий стадіон в плані відстані до поля від трибун, так що з-за воріт та й навіть з кутових секторів ніфіга не видно.

24

Хорошо,задание Львовянам дано.Как только билеты появится в продаже-в течение одного,максимум двух дней нужно будет определиться с количеством тикетов и передать во Львов деньги.
Все остальное дело техники.
ЗЫ:Эх,жаль не получится отдельный особнячок снять.На одни сутки не сдают,сцуки)

25

Если будет возиможность, возмите, пожалуйста, 5 тикетов... Очень хочется поддержать нашу сборную во Львове

26

билеты на шамалет есть,нет тока 3! тикетов на матч,если можна плиз и нам )

27

Metalham іноді на обсілфі з'являвся, а Olegol - це хто?

28

Vichny...це хто?

Отредактировано Metalham (2008-08-07 02:23:30)

29

Оборжака:))))

Филиал О. во Львове бронирует нумера и покупает тикеты по моим спискам.Потому не хуй ерничать:)

30

Так, насчет тех, кто пишет только в интернете, и с кем лично никто из пишущих не знаком.Во избежание нюансов, предлагаю заказывать на них билеты после предоплаты с их стороны.


Вы здесь » Подземелья Аббатства Святого ОБСИЛФА » На выезд! » Україна-Білорусь, 06.09.2008, Львів